Wróć do https://sugester.pl ↩
Sugester

Prosimy o uwagi do Sugestera......


15 głosów

głosowanie "na nie"

sugestia Nowe

Niektóre pomysły są słabe. Myślę, że taka możliwość dałaby lepszy obraz (przy każdej sugestii słupek z liczbą głosów pozytywnych i negatywnych) a wyświetla się oczywiście różnica (pozytywne minus negatywne).

testomaniak Zostało głosów: 2011-04-18
Głosów 15: admin@dieta17.pl refineo p0358 + 12 anonim

Komentarze

Avatar sugester medium
logomocja
Myślę, że dobrze jest tak, jak jest teraz. Jeśli wprowadzono by opcję "Zagłosuj na NIE", wówczas dzieci, które nudzą się, nadużywałyby tę opcję. A (na Sugesterze) bardzo łatwo można (na razie) robić to samo na przykładzie opcji "Zagłosuj" - wystarczy kliknąć "Zagłosuj", wyczyścić ciasteczka, pamięć podręczną, itp., i nawet nie trzeba zmieniać adresu IP poprzez reset połączenia - wystarczy odświeżyć stronę i kolejny raz można zagłosować. Z opcją "NIE" mogłoby być identycznie.

2011-04-23 18:05


testomaniak
testomaniak
Ja nie widzę specjalnie różnicy między tym gdy ktoś "oszukuje" poprzez głosowanie ZA więcej niż 1 raz niż gdyby ktoś robił to samo PRZECIW.

Natomiast sugestia, która ma 8 głosów na plus przegrywa obecnie z sugestią, która ma 9 głosów na plus a 35 na minus - to właśnie mogła być sugestia dodana przez dzieci.

Najlepiej by było gdyby każdy mógł dostosować Sugestera do swoich potrzeb. Czy zezwala na pisanie anominimom, czy pozwala im głosować, czy można głosować tylko na tak, czy w obie strony, itd...

2011-04-26 12:24


Avatar sugester medium
jszania
realizacja niektorych sugestii bylaby wrecz szkodliwa. dlatego powinno byc glosowanie na NIE

2011-07-13 16:49


Dodaj komentarz